Üye Olup - Üye Girişi Yaptıktan Sonra - Sitenizi Ekleyiniz.
WebEkle.Net Web Sitemize Hoş Geldiniz...
Site Detayları
4 OY

Site Başlığı : İstanbul Moto Kurye

Site Türü : Firmalar

Sitenin Durumu : Kapalı

Site Adresi : www.motokurye.net

Site Tanıtımı

Motokurye.net firması her zaman hızlı ve ücret bakımından ekonomiktir. İstanbul gibi ülkemizin büyük kentlerinin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın çok zor olduğu noktalara moto kurye ekiplerimizle ulaşır ve kargoları tam zamanında adresine teslim etmektedir. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz.


Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şehir merkezlerine ulaşımı zor ve iş potansiyeli düşük olan bölgeler ekstra bölge sınıfına dahil edilmektedir. Bu bölgeler için liste fiyatına ilave olarak Ekstra fiyat listesinde belirtilen fiyat alınmaktadır.


Teslimat sürelerine mesafeye bağlı olarak 10 - 15 dakikalık süreler eklenmektedir. Araçlı kurye hacimli gönderilerinizde tahsis edilen arabalarımız gönderilerinizi adresinizden alarak istediğiniz adrese ulaştırırlar. Normal gönderilere kıyasla 4 kat ücret uygulanmaktadır. Express kurye İstanbul içinde bir noktadan başka bir noktaya acil olarak ulaşması gereken evraklar için maksimum 75 dakikada yapılan teslim şeklidir. Normal gönderilere kıyasla 2 kat ücret uygulanmaktadır.


Normal kurye İstanbul içinde bir noktadan başka bir noktaya maksimum 3 saat içinde yapılan teslim şeklidir. Acil göndermeniz gereken bir paket mi var?
Müşterinize ödemeli ürün teslim edeceksiniz, kapıda tahsilat yapıp ödemenizi size kim ulaştıracak?
Ofisinizin anahtarını evde unuttunuz, hemen istediğiniz yere anlık kim getirecek? Aracınızın yakıtı bitti, sizin için yakıtı kim getirebilir?
Motorlu kurye ücretini kredi kartı ile ödeyebiliyor muyum?
Firmamızla tanışın kaliteyi, hızlı ve aynı anda güveni yaşayın..


Bizimle İstanbul trafiği sizin için sorun olmaktan çıkacak, motorlu kurye sayesinde gönderilerinizi nasıl ulaştıracağını düşünmeyeceksiniz. Araç ve personel masrafından kurtulacaksınız. Acil motor kurye size hız ve zaman kazandırır. Sizde kurye masraflarınızı düşürmek, hızlı kaliteli bir hizmet ile tanışmak, kurumsal ve profesyonel bir firma ile çalışmak isterseniz; hemen yapmanız gereken telefon, mail yada ofisimize gelerek hizmet detaylarından yararlanmaktır.

http://www.motokurye.net

Yorumlar

Bu site için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.